cif mascot

UNILEVER GİZLİLİK İLKELERİ

Gizlilik, Unilever için çok ciddi bir konudur. Aşağıdaki beş ilke, gizliliğinize saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır:

  1. Kişisel bilgilerinizi bize vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi her zaman adil ve bu güvene uygun şekilde kullanacağız.
  2. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Topladığımız bilgiler, bunları nasıl kullandığımız, kiminle paylaştığımız ve endişelerinizin olması durumunda kiminle irtibata geçeceğiniz konusunda size karşı her zaman şeffaf olacağız.
  3. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz olması durumunda, bu endişeleri çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden sizinle işbirliği yapacağız.
  4. Bilgilerinizin istismar edilmemesi ve güvenli tutulması için uygun tüm önlemleri alacağız.
  5. Geçerli tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliklerine uyacağız ve veri koruma yetkilileri ile işbirliği yapacağız. Veri koruma mevzuatının bulunmaması durumunda, veri koruması ile ilgili genel kabul görmüş ilkelere uygun olarak hareket edeceğiz.

 

UNILEVER GİZLİLİK POLİTİKASI

Son Güncelleme: Aralık 2012

Unilever gizliliğinizi korumayı ve kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikasında topladığımız kişisel bilgi türleri, bunları nasıl kullandığımız, ifşa ettiğimiz ve koruduğumuz açıklanmaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ne için geçerlidir?

Bu Gizlilik Politikası, Unilever Grup şirketleri tarafından sundukları hizmetlerle bağlantılı olarak toplanan kişisel bilgiler için geçerlidir. Unilever Grup hakkında daha fazla bilgi için: http://unilever.com/aboutus/. Bu bilgiler, Bakım Hattımız, tüketici çağrı merkezleri, doğrudan pazarlama kampanyaları, çekilişler ve yarışmalar ile offline olarak ve internet sitelerimiz, üçüncü şahıs platformlarındaki markalı sayfalarımız ve Unilever Grup tarafından veya adına işletilen bu tür internet siteleri veya üçüncü şahıs platformları (“Unilever Sites”) üzerinden erişilen veya kullanılan uygulamalar ile online olarak alınan bilgileri de kapsamaktadır. Bu Gizlilik Politikası, geçerli Unilever Sitesinin kullanım hüküm ve koşullarının bir parçasını oluşturmaktadır. Kişisel bilgilerinizin korunmasından sorumlu Unilever Grup şirketi hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Gizlilik haklarınız ve irtibata geçilecek kişiye

Bu Gizlilik Politikası aşağıdakiler için geçerli değildir:

  • Kontrolümüz dışındaki üçüncü şahıs internet siteleri, platformları ve/veya uygulamaları (“Üçüncü Şahıs Siteleri”) tarafından toplanan bilgiler;
  • Unilever Sitelerindeki bağlantılar yoluyla erişim sağladığınız Üçüncü Şahıs Siteleri tarafından toplanan bilgiler veya
  • Sponsoru olduğumuz veya katıldığımız Üçüncü Şahıs Sitelerindeki banner’ler, çekilişler ve diğer reklam veya promosyonlar.

Bu tür Üçüncü Şahıs Sitelerinin kendine ait gizlilik politikaları ile hüküm ve koşulları bulunabilir. Söz konusu Üçüncü Şahıs Sitelerini kullanmadan önce bunları okumanızı tavsiye ederiz.

Onayınız

Unilever, sizin onayınız olmadan kişisel bilgilerinizi toplamayacak, kullanmayacak veya ifşa etmeyecektir. Çoğu durumda açık olarak onayınızı soracağız ancak bazı durumlarda eylem ve hareketlerinizden onay verdiğiniz sonucunu çıkarabiliriz. Unilever Sitesini kullanarak, ilgili Unilever Grup şirketinin kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplamasına, kullanmasına ve ifşa etmesine izin vermiş olursunuz.

Kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında ele alınmayan amaçlar için kullanmamız gerektiğinde sizden ek onay isteyebiliriz. Bu onayı vermek zorunda değilsiniz, ancak vermemeniz halinde bazı aktivitelere katılımınız sınırlandırılabilir. Ek onay vermeniz halinde, bu Gizlilik Politikasının koşullarıyla bir aykırılık durumunda söz konusu onayın koşulları geçerli olacaktır.

Kişisel bilgilerinizin bu şekilde toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiyorsanız, lütfen Unilever Sitelerini kullanmayınız veya başka şekillerde Unilever’e kişisel bilgilerinizi vermeyiniz.

Çocuklar

Hangi bilgileri toplarız?

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanırız?

Mobil Mesaj Hizmetleri

Kişisel bilgilerinizi kimlerle paylaşırız?

Kişisel bilgilerin aktarılması

Kişisel bilgilerinizin korunması

Gizlilik haklarınız ve irtibata geçilecek kişiler

Gizlilik Politikamızda Yapılacak Değişiklikler

Diğer Unilever gizlilik politikaları

splash