cif mascot

Temizlik Dünyası

.

Cif Banyo Ultra Hız Sprey

Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanabilir ve çabuk etki eden kireç çözücü formülü sayesinde günlük banyo kirlerini hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.
 

Cif  Yağ Çözücü Ultra Hız Mutfak Sprey

Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanabilir ve çabuk etki eden yağ çözücü formülü sayesinde günlük mutfak kirlerini hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.

Cif Cam Temizleyici Ultra Hız Sprey

Cif Ultra Hız Cam Temizleyici Sprey, çabuk etki eden, iz bırakmayan formülü sayesinde cam yüzeylerinizi hızlıca ve kolayca temizlemenizi sağlar.

Cif Süper Güç Sprey

Çamaşır suyu ile güçlendirilmiş formülü ile Cif Power Cream Süper Güç Sprey : Evinizdeki zor kirleri zahmetsizce temizler. Küf ve ağır yağlı kirleri ovalamaya gerek kalmadan söker atar. Kolayca durulanır. İz ve tortu bırakmaz.Derinlemesine ve hijyenik temizlik. 

Cif Naturals –Banyo Sprey

Yeni Cif Power Naturals Banyo Sprey’in etkili formülü, zorlu banyo kirini ve kireç kalıntılarını %98 doğal kaynaklı içeriği ile çıkartarak yüzeylerinizde ışıltılı temizlik sağlar. Cif Power Naturals Banyo doğal kaynaklı sitrik asit içerir.
 

Cif Naturals-Mutfak Sprey

Yeni Cif Power Naturals Mutfak Spreyi, zorlu,yapmışmış yağı ve mutfak kirini, %99 doğal kaynaklı içeriği ile çıkararak yüzeylerinizde ışıltılı temizlik sağlar.

Cif Ultra Hijyen Sprey

Yeni Cif Sprey 2’si 1 arada Ultra Hijyen, çamaşır suyunun hijyenik gücünü, spreyin aktif molekülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde yalnızca bir ürünle derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz.
 

Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi Sprey

Yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi inatçı kirleri kolayca yok eder, ovma gerektirmeyen ve parlaklık veren özel formülü sayesinde, paslanmaz çelik yüzeyleri çizmeden ışıl ışıl yapar. Çelik tencere, tava ve çaydanlıklarınızda da mükemmel, pırıl pırıl bir temizlik için kullanabilirsiniz.
splash